Ferforje korkuluklar

Degişen teknoloji ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. Fabrikasyon her türlü ferforje motifleri kullanabilmekle birlikte son zamanlarda popülerleşen lazer kesim kapılar ve korkuluklar ile de ürün portlöyümüzü zenginleştirdik.

Teknolojiye ayak uydurma anlamında asla mesleki özümüzden dönmüyoruz . kullanmış olduğumuz malzemeler 500 yıl evvel neyse simdi de aşağı yukarı aynı geneleksel malzemelerdir. Fakat piyasa ile rekabet içinde oldugumuzdan dolayı motif vesaire gibi bir çok ana ve yan ürünü daha ucuza maal edip uygun fiyattan pazarlayan çözüm ortaklıkları sunan fabrikalar ile çalışıyor pazarda rekabet gücümüzü korumaya gayret ediyoruz.

Her türlü korkuluk sistemleri yapımı işleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 7 gün 24 saat müşterilerimizin istek ve taleplerine anında cevap vermek adına sürekli buradayız aramanızı bekliyoruz.

Ferforje hizmetlerimiz.

Ferforje bahçe korkulukları

Bahçe korkuluğu ve duvar üstü bahçe korkuluklarını en uygun fiyattan siz degerli müşterilerimize sunmak adına her daim hizmet için hazırız. Hemen ücretziz keşif isteyebilir maliyet hesabı talep edebilirsiniz.

Ferforje pencere korkulukları

Ferforje pencere korkuluğu imalat ve montaj hizmeti yaptığımızı belirtmek isteriz. Korkuluk modelleri için iletişime geçebilir kotalok ve örnek uygulama taleplerinizi iletebilirsiniz. Pencere korkulukları konusunda idda ediyoruz en uygun fiyat bizde her türlü modelde korkuluk imalatı yapabilmekteyiz.

Ferforje balkon korkulukları

Balkon korkulukları konusunda son zamanlarda cam balkon alüminyum balkon vesaire çeşitlerde balkon korkuluk modelleri ortaya çıkmakla birlikte hiç biri demirden yapılma bir balkon korkuluğu sağlamlığını ve güvenini vermediği gibi ferforje balkon zerafetinin de yerini dolduramamaktadır.

Demir balkon korkuluk

Moda gibi bir akımın kurbanı olan ev sahiplerimiz ilk bakışta şık gibi görünen fakat sonradan sıradanlaşan hiçbir sanat formatı bulunmayan balkon korkuluk çeşitleri için binlerce lira ödeyip sonra da güvenlik gerekçesiyle balkonda zaman geçirmeye bile korkar hale gelindi bir iki vidayla tutturulan uyduruk parlak alüminyum profillere hFif bir yaslanmayla dahi yıkılıp balkondan düşme tehlikesine maruz kalınacağını anlamak için inşaat mühendisi olmaya gerek yok dokundugunda ve yaslanıldığında hiç güven vermeyen bu tip korkuluklar evlerimizde başta çoluk çocuklarımız ve devamında tüm ev halkı ve misafirlerimiz için büyük bir tehlike olabilmektedir.

Geleneksel demir korkuluklardan şaşmalım, yüz yıl evvel imal edilmiş olan bir demir korkuluğa güvenle yaslanabiliyorken bir ay evvel takılmış olan alüminyum korkululuğun şakır şakır oynayışı insanı biraz üzüyor. Ve biraz da korkutuyor.

Merdiven korkulukları

Ferforje merdiven korkulukları estetik sağlamlık uzun ömürlü ekonomik olması ve az bakım gerektirmesi sebebiyle iç ve dış mimaride tercih edilmektedir. Yüzyıllardır süregelen geleneksel ve küresel ölçekteki mimarinin bir parçası olmayı devam ettiren dövme demir ferforje merdiven korkulukları için de küresel ölçekteki şirketlerin para kazanma hırsı nedeniyle etkilenmiş oda alüminyum korkuluk cam korkuluk şirketleri tarafından yokedilmeye ve unutturulmaya çalışılmıştır, yedek parça temini dahi yapamayan yada yapmak istemeyen sahte korkuluk üreticileri korkuluktaki en küçük bir hasarda bir parçası değişmesi gerekirken kimle sistemi değiştirip kısa bir zamanda yeni bir ürün pazarlama mantığı amaçlarlar, cam bir balkonu oluşturan cam blokların bir tanesi kırıldığında değiştirilmesi için firmaya baş vurulduğunda genellikle alınacak yanıt bu model cam artık imal edilmiyor camların komple tamamını değiştirmek gerekir.

Karar sizin ya oyuncak gibi sağlam olmayan malzemeler ile bir korkuluk inşaa ettirirsiniz. Yada yüzlerce yıl saraylarda bile tercih edilmiş olan dövme demir sistemlerini tercih edersiniz.

Merdiven korkuluk

532 574 39 94